Reprograf w Polsce

Kontakt

Adres magazynu centralnego

Prologis Park Błonie Budynek DC 6 Kopytów 44g, 05-870 Błonie ...więcej »

Reprograf to łącznie 6 biur w całej Polsce...

Centrala w Warszawie

ul. Wolska 88
01-141 Warszawa

Numery telefonów:

(22) 539 40 00 - Centrala
(22) 539 40 01 - Zarząd
(22) 539 40 02 - Serwis
(22) 539 40 06 - Księgowość
(22) 539 40 83 - Sprzedaż materiałów

fax (22) 539 40 10

e-mail:
info@reprograf.com.pl
zamowienia@reprograf.com.pl

Przedstawiciele Handlowi:

Anna Zielińska, tel. 698 698 608,  zielinska.a@reprograf.com.pl

Ewa Łapow, tel. 698 698 606,  lapow.e@reprograf.com.pl

 

Biuro w Bydgoszczy

ul. Łabiszyńska 2 lok 101, Olimpin

86-061 Brzoza

tel.: (052)  320 20 46

bydgoszcz@reprograf.com.pl

Szef oddziału:     Violetta Bukowska tel. 698 698 661,  bukowska.v@reprograf.com.pl

Bartłomiej Brzykcy (Specjalista ds. Flexo) tel. 698 676 238, brzykcy.b@reprograf.com.pl

Biuro w Krakowie

ul. Na Mostkach 11
31-267 Kraków

tel. (12) 420 88 40
fax  (12) 420 88 90

e-mail: krakow@reprograf.com.pl

 

Szef oddziału:    Ryszard Garula tel.kom. 698 698 615,   garula.r@reprograf.com.pl

Obsługa Klienta: Barbara Adamska tel. kom. 698 698 659,   adamska.b@reprograf.com.pl

 

Biuro w Lublinie

Kontakt

Biuro w Lublinie

Ewa Ryczek e-mail: ryczek.e@reprograf.com.pl ...więcej »

Biuro w Poznaniu

Od 12 grudnia 2016 r zapraszamy do naszego biura w Poznaniu w nowej lokalizacji:

ul. Ziębicka 35, 60-164 Poznań

Telefon stacjonarny pozostaje bez zmian: tel./fax (61) 868 58 68

e-mail: poznan@reprograf.com.pl

 

Dotychczasowy adres:

ul. Junikowska 43
60-163 Poznań

 

Szef oddziału: Barbara Dominiczak,  698 698 621,  dominiczak.b@reprograf.com.pl

Przedstawiciel handlowy: Kinga Szymczak, 698 698 619,  szymczak.k@reprograf.com.pl

Regional Key Account Manager: Radosław Kusz, 698 698 651, kusz.r@reprograf.com.pl


Colour Solutions:

Product Manager: Leszek Bartkowiak, 698 698 645, bartkowiak.l@reprograf.com.pl

Serwis: Przemysław Wawiernia, 698 698 646, wawiernia.p@reprograf.com.pl

 

ul. Ziębicka 35, 60-164 Poznań

Biuro we Wrocławiu

Nowy adres:

Aleja Piastów 13    ( Ip.)

52-424 Wrocław

tel./fax (71) 359 09 03, tel. (71) 355 92 82

e-mail: wroclaw@reprograf.com.pl

 

Obsługa Klienta: Dawid Niechciał,  tel. 698 698 626,  niechcial.d@reprograf.com.pl

Dyrektor działu Colour Solutions:  Daniel Cedzyński, tel. 698 698 603,
cedzynski.d@reprograf.com.pl