Materiały

Płyty - Asahi

Asahi AFP-TSP

To cyfrowa płyta fleksograficzna o średniej twardości, zoptymalizowana dla szerokiego wachlarza podłoży: od chłonnych papierowych, takich jak wstępnie zadrukowany liner, papier i tektura, do niechłonnych folii i etykiet. ...więcej »

Płyty - Asahi

Płyty AFP-SE/DSE

Fleksograficzne płyty AFP-SE/DSE spełniają najpoważniejsze kryteria jakości w drukowaniu tektury falistej twardej i wytrzymałych toreb. Nierówności podłoża są równoważone przez idealną twardość i mechaniczne właściwości płyt AFP-SE/DSE. Płyty dają się doskonale kalibrować i mają bardzo stabilną bazę poliestrową, co w rezultacie daje wyjątkową jakość w druku. ...więcej »

Płyty - Asahi

Płyty AFP DSI

Płyta AFP DSI ze względu na swoja budowę zaliczana jest do płyt twardych. W całym zakresie tonalnym zachowuje się jak płyta twarda. Z powodzeniem można ją jednak stosować do prac, gdzie to na jednej separacji znajdują się elementy rastrowe jak i aple. ...więcej »

Płyty - Asahi

Płyty AFP SF/DSF

Czarna maska na najnowszej płycie Asahi DSF ma znacznie większą gęstość aniżeli maska na płytach konkurencji. Dlatego też przed naświetleniem płyty w naświetlarce doskonale chroni przed wpływem światła UV. Dodatkowo charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania, załamania płyty i inne czynniki mechaniczne ...więcej »

Płyty - Asahi

Płyty AFP SH/DSH

Płyta AFP SH/DSH ze względu na swoja budowę zaliczana jest do płyt twardych. W całym zakresie tonalnym zachowuje się jak płyta twarda. Z powodzeniem można ją jednak stosować do prac, gdzie to na jednej separacji znajdują się elementy rastrowe jak i aple. ...więcej »