Reprograf S.A.

http://www.reprograf.com.pl/rep/aktualnosci/13054,Reprograf-bedzie-obecny-na-Rema-Days-2019.html
2019-02-24, 07:12

Aktualności

Reprograf na Rema Days 2019

Duże, piętrowe stoisko Reprografu, dwie premiery: POLSKA PREMIERA plotera Efi Pro 32r oraz marki Perfecta, dwie zdobyte nagrody - słowem trzy intensywne dni na targach! Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Reprograf od lat z sukcesem jest wystawcą na tych targach. W tym roku sukces jest tym większy, że  zdobył WYRÓŻNIENIE w Konkursie KORONY REKLAMY 2019!

Pod hasłem „Zobacz przestrzeń możliwości wielkiego formatu” Reprograf zaprezentował  NOWOŚĆ  -ploter wielkoformatowy EFI™ Pro 32r, który miał tu POLSKĄ PREMIERĘ!! Ploter od razu wszedł mocnym krokiem na rynek, bowiem zdobył na targach SREBRNY MEDAL w konkursie "The Prize for Innovation"!!

 

EFI™ Pro 32r to ploter do druku z roli na rolę LED o szerokości druku 3,2 m. Jest to  profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich małych i średnich drukarń. Szybkość druku na poziomie produkcyjnym do 207 m2/h, z natywną rozdzielczością 600 dpi do 207 m2/h, osiem głowic drukujących „wystrzeliwujących” krople o objętości 7 pikolitrów i obsługujących technologię UltraDrop™, to tylko niektóre imponujące parametry tego urządzenia.

EFI™ Pro 32r zapewnia możliwość druku na szerokim zakresie podłoży takich jak: siatki, banery, folie, backlite, tekstylia, tapety i wiele więcej. Opcja białego koloru rozszerza zastosowanie o klisze bezbarwne.  Urządzenie drukuje z natywną rozdzielczością 600 dpi do 207 m2/h.

W strefie maszyn zostały zaprezentowane również cieszące się dużym zainteresowaniem dwie maszyny Mimaki: UCJV300-160 i UJF-7151 plus.

Mimaki UJF-7151plus to maszyna do zadań specjalnych w technologii LED UV. Wielkość pola zadruku wynosi 71x51cm a wysokość przedmiotu 153mm, co daje nieograniczone możliwości produkcyjne. Dzięki zastosowaniu 6 głowic ułożonych w dwóch liniach maszyna osiąga największe prędkości w swoim segmencie, a to daje jej pozycję lidera na rynku europejskim. Dodatkowe zastosowanie kolorów specjalnych tj, Biały, Lakier, Primer sprosta najbardziej wymagającym pracom.

Ploter drukująco-tnący Mimaki UCJV300-160 w szerokości 160cm w technologii LED UV w połączeniu z atramentami elastycznymi Mimaki daje możliwości pracy z materiałami, których elastyczność sięga nawet 200%. Zastosowanie koloru Białego oraz Lakieru bezbarwnego podnosi atrakcyjność wydruków, co obecnie jest „must have” wśród prężnie rozwijających się firm poligraficznych. Aby zminimalizować przestrzeń przeznaczoną do produkcji Mimaki zainstalowało w komplecie moduł wycinający, który sprawnie wytnie po obrysie przygotowaną pracę.

Na targach  miała również swoją inaugurację  PERFECTA - nowa marka własna firmy Reprograf .

Po sukcesach z producentami takimi jak PONGS oraz Soyang, przyszedł czas na rozwijanie swojej marki produktów, więc na początek wprowadzona zostanie oferta materiałów tekstylnych do druku.  W linii tekstyliów zwanej X-Line znajdą się najpopularniejsze nośniki takie jak flaga, decor, backlit, blockout oraz canvas, jak również inne materiały tekstylne. Firma będzie sukcesywnie uzupełniać tą linię, o kolejne produkty.

W następnych miesiącach tego roku będą uruchamiane również inne linie produktowe marki PERFECTA, o czym na pewno Reprograf poinformuje Klientów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas targów, a także oddali na nas głos w konkursie Korony Reklamy!

Nasi scpecjaliści pozostają oczywiście do Państwa dyspozycji

Opcje strony