Nawigacja

Aktualności

Firma Screen zaprasza na Label Fest 2019

Zapraszamy do centrum demonstracyjnego firmy Screen w dniach 15-16.05.2019. Będzie to okazja do zaprezentowania Państwu maszyny Truepress Jet L30UV.

  • Truepress Jet L350UV

Miejsce prezentacji:

SCREEN EUROPE,
Bouwerij 46,
1185 XX Amstelveen, Holandia

 

Podczas Label Fest 2019 zostanie Państwu zaprezentowany temat  kompletnego workflow podczas druku atramentowego UV. Poruszona zostanie szeroka tematyka od MIS, projektowania etykiet i zarządzania kolorami, aż po drukowanie, uszlachetnianie oraz konwencjonalne i laserowe wykończenie.

Mimo, że druk atramentowy UV jest wciąż stosunkowo nowym rozwiązaniem, fakt, że mamy obecnie ponad 140 instalacji Truepress Jet L350UV na całym świecie, pokazuje, że jest to  technologia, która zdobyła zaufanie Klientów. Ze względu na specyfikę niskich nakładów ważne jest zautomatyzowanie druku i zarządzanie plikami. CERM, Hybrid i CGS-Oris będą zatem również dostępne, aby pokazać, jak to działa w praktyce dzięki zarządzaniu plikami - Screen Equious.

Od firm Avery Dennison i KURZ (partnera do uszlachetniania) będzie można usłyszeć wszystko o ich najnowszych osiągnięciach. Na koniec, ale z pewnością nie mniej ważne, będzie okazja dowiedzieć się wszystkiego o konwencjonalnym wykończeniu z Rotocon i wykończeniu laserowym z SEI.

 Więcej na temat maszyn SCREEN na stronie:

www.screeneurope.com/products/truepress-jet-l350uv-and-l350uvlm/

 

Jeśli Państwo są zainteresowani dalszymi informacjami, prosimy o e-mail lub kontakt telefoniczny:

 

Tomasz Naglik

E-mail: naglik.t@reprograf.com.pl

Mobil: 698 698 629

 

Zapraszamy!

Opcje strony

do góry