Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Reprograf na Rema Days 2017

Nikogo kto był w tym roku na targach Rema Days nie trzeba przekonywać co do tego, że targi z roku na rok rosną w siłę. Dlatego wśród wystawców po raz kolejny nie mogło zabraknąć również firmy Reprograf, która swoją ofertę rokrocznie prezentuje na co raz większym stoisku. Reprograf jest dostawcą maszyn, urządzeń, materiałów oraz oprogramowania na rynku poligraficznym. Będąc polskim dystrybutorem wiodących na świecie marek w poligrafii, Reprograf wybrał na te targi jedynie wycinek ze swojego bogatego portfolio, które stale jest rozszerzane także w dziale druku wielkoformatowego.

20170215_103443.jpg


Tegoroczne stoisko firmy wyróżniało się elegancją, prostotą, a jednocześnie tłumaczyło świetnie hasło targowe, które w tym roku przyświecało Reprografowi - „Kształtujemy przyszłość”. Obok nowoczesnych urządzeń,  uwagę zwiedzających przyciągały widoczne z daleka podświetlone ekspozytory o nietypowych kształtach. Reprograf bowiem mocnym krokiem wchodzi na rynek tekstyliów i na Rema Days zaprezentował podłoża firmy  PONGS w szerokości do 5m. To materiały do zadruku w różnych technologiach: UV, sublimacja, solvent, latex.  Podświetlone ekspozytory w niebagatelnych kształtach (typu fale, koła, owale) to nowatorski system napinania tekstyliów w plastikowe ramy, który  w połączeniu z materiałami Pongsa daje niesamowite możliwości dla kreatywnych pomysłów.

 

20170215_111107.jpg20170215_103601.jpg

 

 
„Klienci na targach szukają nowych możliwości, porównują ofertę, bo tu w jednym miejscu znajdą wielu dostawców. Jednak zauważalne jest,  że już nie tylko liczy się cena. Klienci poszukują czegoś co ich wyróżni, co da nowe możliwości. Dlatego materiały PONGSa prezentowane na naszym stoisku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Oczywiście nasza oferta w zakresie materiałów do druku wielkoformatowego jest niezwykle szeroka: banery powlekane, siatki mesh, folie, papiery, canvasy itp., zatem jesteśmy w stanie kompleksowo odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku” - komentuje Anna Andruszkiewicz, Key Account Manager w firmie Reprograf.

Reprograf znany jest również jako dostawca maszyn, urządzeń i oprogramowania. Jako polski dystrybutor marek Mimaki i EFI, firma zaprezentowała szereg rozwiązań tych firm.

Ze względu na charakter targów niezmiennie wielu odwiedzających jest zainteresowanych możliwościami zadruku gadżetów, stąd przy ploterze stołowym UJF6042 stale pojawiali się nowi klienci.

„Jakość druku i jego  powtarzalność  na ploterze UJF6042 zdobyły wiele pozytywnych opinii odwiedzających.” – podsumowuje Radosław Brzeziński szef działu druku wielkoformatowego. „Plotery Mimaki serii UJF mogą drukować praktycznie na każdej, dowolnej powierzchni, a z drugiej strony użycie koloru białego, lakieru czy różnych primerów pozwala na nieograniczone możliwości aplikacji. Również większy ploter UJF7151 zdobył uznanie w oczach klientów, jest to urządzenie, które uzupełniło całą serię ploterów UV jeśli chodzi o format, a zastosowanie  litrowych butelek z tuszem pozwoliło na zmniejszenie kosztów produkcji”.- dodaje.

Kolejne urządzenie, kształtujące nadal przyszłość druku wielkoformatowego – eko-solwentowy ploter JV150-160 to nadal bezbłędne narzędzie pracy dla każdego studia graficznego. Bardzo niski koszt wydruku metra kwadratowego oraz pewna i stabilna konstrukcja to niewątpliwie przekonuje najbardziej wnikliwych klientów.

Zaprezentowano również rozwiązania firmy EFI m.in. w zakresie oprogramowania dedykowanego dla drukarni wielkoformatowych. Na stoisku Reprograf odbywały się również prezentacje oprogramowania do zarządzania marką firmy Dalim - producenta wysoce efektywnych skalowalnych rozwiązań w dziedzinie oprogramowania dla tworzenia, produkcji i zarządzania zawartością rozmaitych mediów.

Dział Colour Solutions, zaprezentował rozwiązania do kontroli barwy amerykańskiej firmy X-Rite, z których na szczególną uwagę zasługiwał spektrodensytometr X-Rite eXact z systemem kontroli jakości X-Rite ColorCert. Pokazał także certyfikowany przez organizację Fogra, system proofingu cyfrowego oparty na oprogramowaniu EFI Fiery XF 6 Proofing oraz na drukarce EPSON SureColor SC-P7000V.

Jako uzupełnienie oferty zaprezentowano również kolorową drukarkę cyfrową iCube, drukującą w technologii memjet. Mimo, iż urządzenie to jest nieduże i niepozorne, doskonale „obroniło się” na tak dużym stoisku i zdobyło wielu potencjalnych zainteresowanych. Urządzenie to idealnie współpracuje również  z przewijarką Flexor ze sztancą semi-rotacyjną.

Tegoroczna edycja Rema Days to niewątpliwy sukces dla Reprograf, rekordowa ilość odwiedzających stoisko i podpisanych kontraktów, z jednoczesnym utrwaleniem znaczącej pozycji firmy na rynku poligraficznym.

 

20170215_103649.jpg 20170215_103434.jpg

20170215_103546.jpg 20170215_111042.jpg

 

Opcje strony

do góry