Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Reprograf i MBO – umowa o współpracy podpisana

Firmy Reprograf SA oraz MBO Maschinenbau GmbH podpisały umowę o współpracy, która weszła w życie z początkiem roku 2013. Umowa dotyczy sprzedaży przez Reprograf produktów firmy MBO i jednocześnie ustanawia Reprograf wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Reprograf SA jako kompleksowy dostawca rozwiązań w branży poligraficznej systematycznie rozszerza swoje portfolio wychodząc naprzeciw kolejnym potrzebom sygnalizowanym przez klientów.

Urządzenimages.jpgia MBO – kompleksowe systemy falcowania - idealnie wpisują się w dotychczasowe portfolio Reprograf, bowiem obok pełnych rozwiązań dla prepress i press śmiało możemy teraz powiedzieć, że i w postpress jesteśmy najlepsi.

MBO Maschinenbau GmbH jest jednym z czołowych dostawców falcerek na rynku światowym. Rozwiązania, liczne patenty oraz uznanie użytkowników dowodzą bardzo silnej pozycji oraz marce jaką może się firma MBO pochwalić. Każdy klient znajdzie w ofercie MBO rozwiązanie „szyte na własną miarę” jednocześnie dzięki ogromnemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu urządzeń przez specjalistów MBO pozwala być zawsze o krok od konkurencji i wymogów rynku.

Opcje strony

do góry