Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Andrzej Płatek Wiceprezesem i Dyrektorem Handlowym firmy Reprograf SA

14 grudnia ub.r. do zespołu pracowników firmy Reprograf dołączył pan Andrzej Płatek, obejmując stanowisko Dyrektora Handlowego oraz Wiceprezesa firmy. Przejęcie obowiązków nastąpiło tego samego dnia.

„Dziękuję Radzie Nadzorczej firmy Reprograf SA za okazane zaufanie. Cieszę się, że w mojej karierze menedżerskiej będę mógł rozwijać firmę z czysto polskim rodowodem, która przez ostatnie 24 lata odniosła tak wielki sukces na rynku polskim. Od dziś zaczynam dogłębne  poznawanie spółki i pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku przedstawię dalszą strategię rozwoju dla całej firmy, w której uwzględnimy kluczowe cele biznesowe na najbliższe lata. Wierzę, że uda się nam z dalszymi sukcesami realizować plany rozwoju firmy - powiedział Andrzej Płatek.

IMG_4382.JPGBezpośrednio przed rozpoczęciem współpracy z Reprograf SA pan Andrzej Płatek  był odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne i administracyjne w przodujących firmach poligraficznych, zajmując kluczowe stanowiska począwszy od Dyrektora Drukarni Skarbowej,  Pełnomocnika Zarządu, Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Zarządzającego Commercial Print w firmie Quad/Graphic Europe. Jego bogate doświadczenie zawodowe uzupełnia tytuł MBA i Magistra Poligrafii.

 

„Bardzo się cieszę, że pan Andrzej Płatek przyjął nominację na stanowisko Wiceprezesa spółki i Dyrektora Handlowego. Jestem przekonana, że jego doskonała znajomość rynku poligraficznego i ogromne doświadczenie menadżerskie z pewnością przełożą się przede wszystkim na zadowolenie pracowników, klientów, a także rozwój mojej firmy.  Nasz dynamiczny wzrost  i ewolucja z małego biznesu rodzinnego w dużą firmę o średnim 100-milionowym obrocie rocznym warunkują konieczność realizacji planów sukcesji, w którym pan Andrzej Płatek będzie odgrywał kluczowa rolę” - dodała Pani Jolanta Kurowiak, Prezes i właściciel firmy.

 

 

 

 

O firmie

Reprograf SA działa na rynku Polskim od 1991 roku i jest największym polskim dostawcą kompleksowych usług w zakresie sprzedaży urządzeń i maszyn poligraficznych, materiałów i aplikacji softwarowych o średnich obrotach rzędu 100 milionów rocznie.  Spółka prowadzi działalność na terenie całego kraju za pośrednictwem sieci pięciu oddziałów zaopatrując ponad 1000 klientów. Reprograf jest dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń i materiałów produkcji japońskiej, amerykańskiej i niemieckiej w zakresie technologii druku offsetowego, cyfrowego, fleksograficznego, wielkoformatowego, etykiet.

Opcje strony

do góry