Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Mimaki zaprezentuje unikalne rozwiązania do druku oznakowań na LabelExpo

Jak informuje Mimaki, wiodący producent wielkoformatowych drukarek atramentowych, na targach Labelexpo Europe 2013, zaplanowanych na 24-27 września w Brukseli, przedstawi innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla druku oznakowań (stoisko 9H75).

Przede wszystkim Mimaki zaprezentuje białe i srebrne atramenty, możliwość wykorzystania większego wachlarza podłoży przy produkcji etykiet, oraz optymalne rozwiązania dla wycinania niskonakładowego.

Mimaki cjv30.JPG"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki wykorzystywane są nasze plotery drukujące i tnące w branży etykiet do wszechstronnej produkcji krótkich serii etykiet o wysokiej jakości”, mówi Mike Horsten, Generalny Szef Marketingu Mimaki EMEA. "Odwiedzający nasze stoisko będą mogli zobaczyć te aplikacje na żywo, jak również wiele różnych przykładów, dzięki którym będą mogli generować innowacyjne pomysły dla swoich firm. Nasze białe i srebrne atramenty nadają etykietom dodatkowy wymiar i poszerzają zakres podłoży, które mogą być efektywnie wykorzystywane."

Mimaki zaprezentuje na targach szereg wielkoformatowych ploterów. Należą do nich:

  • Seria CJV30: dostępna w czterech różnych szerokościach zintegrowanych rozwiązań do druku i cięcia przy prędkości druku do 17.5m2 / godz. z automatycznym przełączaniem z funkcji drukowania na wycinanie. Ciągłe wykrywanie znaczników zapewnia dokładne cięcie po obrysie etykiet o najbardziej skomplikowanych layoutach.
  • UJF6042 LED UV - ploter płaski formatu A2; dzięki wyjątkowej jakości druku (1800x1800), to energetycznie oszczędne i ekologiczne urządzenie z suszeniem UV LED posiada wiele opcji atramentowych (biały, lakier przezroczysty, primer), umożliwiających druk na szerokiej gamie rozmaitych podłoży.
  • Seria J400SUV wyznacza nowy standard w branży, łącząc wszechstronność druku solwentowego z trwałością atramentów utwardzanych UV, umożliwiając produkcję gładkich, błyszczących prac o wysokiej odporności na czynniki mechaniczne i atmosferyczne.
  • Seria JV400LX - te innowacyjne urządzenia wykorzystują bardziej przyjazne ekologicznie atramenty lateksowe i pierwszy na świecie biały wodny atrament lateksowy.


"Podczas wizyty na stoisku Mimaki, producenci etykiet będą mogli przekonać się, jak mogą poszerzyć swoje portfolio na szybko zmieniającym się i bardzo konkurencyjnym rynku wielkoformatowych urządzeń," dodaje Mike Horsten. "Gdy niezbędna jest produkcja wielu typów etykiet na jednym arkuszu lub krótkich powtarzających się serii, urządzenia drukujące i wycinające Mimaki oferują jakość, elastyczność i możliwości, które sprawiają, że specjalna produkcja jednostkowa i średnio nakładowa staje się bardziej opłacalna”.

Opcje strony

do góry