Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Mimaki Innovation Day - 30.09.2015

Firma Reprograf zaprosiła klientów na kolejne spotkanie z serii Mimaki Innovation Day. Impreza ta kontynuowana jest on kilku lat, bowiem cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie mogąc nieraz dojechać na targi branżowe, chętnie korzystają z okazji uczestnictwa w imprezie lokalnej, aby zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami w zakresie maszyn i mediów. Tym razem spotkanie odbyło się 30.09. w Oleśnicy k/Wrocławia.

reprograf zaproszenie Innovations Days 30.09 2015.jpgTen cykl pod hasłem „Drukuj i Tnij” został poświęcony tematyce nowoczesnej koncepcji małych serii i prototypów opakowań.

Beata Przybylska -Józefiak (regional key account manager) przedstawiła w swej prezentacji "Opakowanie na żądanie" połączenie dwóch urządzeń firmy Mimaki: świetnie znanej już na rynku drukarki UJF6042 oraz nowego urządzenia jakim jest ploter tnący 
CFL- 605 RT, jako pomysł dla firm zajmujących się produkcją próbek opakowań, makiet oraz niewielkich serii opakowań i spersonalizowanych produktów.

Płaska drukarka UJF-6042 w formacie A2, drukująca w technologii UV LED wykonuje nadruk na produkcie oraz na jego opakowaniu. Następnie Mimaki CFL-605 RT wycina z arkusza zbigowany kartonik oraz materiał wyściełający opakowanie.

Celem takiego pomysłu jest uproszczenie procesu projektowania i produkcji opakowań tak, aby profesjonalne jednostkowe projektowanie opakowań było opłacalne dla producentów oryginalnych towarów. To urządzenie zapewnia ekonomiczny druk krótkich serii opakowań i szybką realizację od projektu do opakowania.

Ofertę Mimaki w swej prezentacji zatytułowanej "Innowacja druku i cięcie" przedstawił Piotr Bajda (product manager). Zwrócił między innymi uwagę na trzecie z prezentowanych urządzeń  jakim był ploter CJV-150 - narzędzie dla nowatorskich pomysłów i rozmaitych zastosowań, w wysokiej jakości druku i wycinania. Zostało ono nagrodzone na targach FESPA 2015.

Następnie Leszek Bartkowiak (product manager) zaprezentował "EFI Fiery XF6 -Proofing cyfrowy w nowym wymiarze".

Podczas imprezy zostały zaprezentowane materiały do druku wielkoformatowego m.in. Paweł Tatala (product manager) pokazał ciekawe rozwiązanie jakim jest G-Floor, transparentna wykładzina podłogowa do zadruku UV, która od razu cieszyła się dużym zianteresowaniem zgromadzonych gości. Swoich zwolenników zdobyła dzięki mozliwościom, które daje dzięki swojej strukturze.

Paweł Górniak (product manager) w swojej prezentacji o intrygującym tytule "Papier przyjmie wszystko - możliwość zadruku we szystkich technologiach" opowiedział o szerokiej ofercie Reporgrafu w zakresie papierów.

 

Beata_Przybylska_Olesnica.JPG Piotr_Bajda_mimaki_Olesnica.JPG

Beata Przybylska-Józefiak                                       Piotr Bajda

 

Leszek_Bartkowiak.JPG Pawel_Tatala.JPG

Leszek Bartkowiak                                               Paweł Tatala

 

Pawel_Gorniak.JPG Mimaki_innovation_day.JPG

Paweł Górniak                                                    Prezentacja maszyn Mimaki ID

 

MIM_CFL-605_Foto2.jpg Mimaki_cfl605_ploter_tnacy.JPG

Ploter tnący CFL-605 RT                                        Opakowanie na żądanie

Opcje strony

do góry