Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Reprograf na Rema Days 2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku podczas tegorocznych targów Rema Days- hala 4 stoisko nr C 13.

Na tegorocznych targach Rema Days ( 4-6 luty , Warszawa) pod hasłem GALERIA NOWOCZESNYCH MOŻLIWOŚCI zaprezentowaliśmy  najnowsze rozwiązania w poligrafii zarówno jeśli chodzi o maszyny/urządzenia, jak i o podłoża do druku.

DSCF0582.JPGGwiazdą na naszym stoisku był ploter JFX200-2513 – maszyna UV LED drukująca na płaskich podłożach o wymiarach 2,5m x 1,3m do grubości 5 cm.  Dzięki kolorom CMYK biały lakier – maszyna pozwala na stworzenie wielu prac, które możemy uszlachetnić w ciekawy sposób lakierem. Specjalny system cyrkulacji i odgazowywania zapobiega rozwarstwieniu koloru białego. 3 różne wielkości kropli pozwalają na drukowanie wielkich obrazów z zachowaniem ciągłości przejść tonalnych i dynamiki gradacji. Szereg innowacyjnych rozwiązań sprawia, że obsługa JFX200-2513  jest wygodna i łatwa. Wysoka szybkość i jakość druku są także efektem nowych szybko schnących atramentów LUS-150.

DSCF0590.JPGOdwiedzający, którzy poszukiwali rozwiązań dotyczących zadruku gadżetów mogli przekonać się o możliwościach druku urządzenia UJF3042HG z opcją Kebab (do druku na okrągłych przedmiotach) -desktopowego plotera klasy high-end, bezpośrednio drukującego na wszystkim, co ma grubość nie większą niż 150 mm.  Ploter wyposażony jest w cztery głowice umożliwiające wykorzystanie sześciu kolorów, w tym atramentu białego i przezroczystego. Wszystko to w efekcie daje wspaniały wydruk o wysokiej rozdzielczości i pięknej kolorystyce,.

 

Kolejną  nowością prezentowaną na targach przez  nas był ploter Mimaki JV300-160 . Jest o najnowsze urządzenie solventowe wyznaczające nowe standardy druku. JV300 - posiada dwie nowoczesne  głowice, w układzie przemiennym, można zatem szybko i efektywnie uzyskać szerokoformatowe wydruki o znakomitej jakości. Jedną z opcjonalnych cech drukarki jest MBIS (Mimaki Bulk Ink Supply), umożliwiający wykorzystywanie 2-litrowych pojemników atramentu, co przekłada się nie tylko na oszczędności na kosztach atramentu, ale również na dłuższą, niezakłóconą pracę urządzenia.

DSCF0607.JPGTym razem Reprograf mocny akcent położył również na przedstawieniu oferowanych przez siebie mediach do druku wielkoformatowego. Pod hasłem GALERIA NOWOCZESNYCH MOŻLIWOŚCI zawisła nad naszym stoiskiem flaga, która jest w naszej ofercie, przedstawiliśmy galerię wydruków na różnych mediach z naszego portfolio oraz galerię verticali będących prezentacją oferowanych przez nas tkanin.

Opcje strony

do góry