Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

EFI przejmuje Metrix Software

EFI - światowy lider w dziedzinie innowacji zorientowanych na klientów druku cyfrowego, przejęło amerykańską firmę Metrix Software, z siedzibą w Edmonds, Washington, USA, znaną z oprogramowania do automatyzacji produkcji druku i impozycji.

Wprawdzie warunki finansowe przejęcia nie zostały ujawnione, akwizycja nie będzie miała wpływu na wyniki finansowe EFI za 4-ty kwartał ani za cały rok 2013. Zespół Metrix’a dołączył do EFI, wraz z Rohan’em Holt’em, CEO i założycielem Metrix’a, obecnie dyrektorem produktów EFI Metrix .

"Wyjątkowy talent i techniczna wiedza zespółu Metrix’a pozwalają nam jeszcze bardziej stymulować innowacyjność, zapewniając, że klienci EFI mogą kontynuować zmniejszanie kosztów i poprawianie rentowność produkcji druku ", powiedział Marc Olin, CFO EFI i starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. EFI Productivity Software.

"EFI jest liderem w zakresie workflow dla produkcji druku i wiem, że nasi klienci na całym świecie ogromnie skorzystają z nowego poziomu integracji z produktami EFI", powiedział Rohan Holt.

Opcje strony

do góry