Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Dzień Otwarty MBO

W dniu 22.10.2013r. firmy Reprograf S.A. oraz wiodący w Europie dostawca systemów falcowania - Grupa MBO zaprosiły klientów na „Open Day” do Niemiec.

Głównym punktem „ Open Day” w Oppenweiler – siedzibie firmy MBO był premierowy pokaz najnowszego rozwiązania falcującego MBO M80 – modułowa budowa pozwalająca na rozbudowę falcerki o każdy element w każdym momencie. Jako jedyna falcerka na świecie, w zależności od zmieniających się wymogów rynku może być rozbudowana z 4 kaset falcujących do 6 oraz up-grad’owana z wersji manualnej do automatycznej – tego nie potrafi nikt! Modułowa budowa falcerki pozwala na jej rozbudowę w dowolnym momencie do wybranej nowej konfiguracji. 
Nowa, modułowa falcerka M80 w formacie B1 zaprezentowana została w wersji automatycznej M80K oraz manualnej M80T.
Poza „gwiazdą pokazu – falcerką M80” zaprezentowane zostały również: topowa w swej klasie, w pełni automatyczna falcerka kasetowo-nożowa K8 oraz kasetowa falcerka T960 w konfiguracji z rozcinaniem na dwa użytki po pierwszym zespole i następnie falcująca w dwóch strumieniami.

Kopia DSC01141.JPGDużym zainteresowaniem cieszyła się linia do obróbki cyfrowo zadrukowanej wstęgi z wykorzystaniem odwijaków oraz rotacyjnych rozkrawaczy, pozwalającymi na rozcinanie arkuszy z różnymi formatami końcowymi, falcowaniem i zszywaniem do 60 stronicowej gazetki.

Należąca do grupy MBO firma Herzog+Heymann producent systemów falcowania zaprezentowała dwie linie: przetwarzanie broszur dla przemysłu farmaceutycznego z rotacyjnym rozkrawaczem, produkcją 40 stron i pionowym wykładaniem oraz linię do mailingu z falcowaniem papierów o wysokiej gramaturze – 250g/m2 z klejeniem na gorąco w linii.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudził panel dyskusyjny  , podczas którego specjaliści grupy MBO wspólnie z gośćmi analizowali procesy falcowania w drukarniach w celu zoptymalizowania czasu i kosztów pracy falcerek przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości produktu. Analiza ta wielu klientom uświadomiła jak ważny , a wielokrotnie pomijany temat falcowania wpływa na ostateczną cenę produktu.

Licznie przybyli goście m.in. z Polski podczas Dnia Otwartego  mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami Grupy MBO. Organizatorzy są bardzo zadowoleni, że przybyło tylu zainteresowanych klientów i wyrażają nadzieję, że łatwiej teraz będzie klientom dopasować się do wymogów tak dynamicznego obecnie rynku.

 

Opcje strony

do góry