Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Archiwum

Reprograf i FUJIFILM Europe GmbH– mocny duet w zakresie sprzedaży płyt offsetowych

Reprograf i FUJIFILM Europe GmbH właśnie podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży płyt offsetowych na rynku polskim.

Reprograf, Fuji.JPGFirma Reprograf wiodący dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań na polskim rynku poligraficznym  oraz FUJIFILM Europe producent zaawansowanych rozwiązań dla druku offsetowego w tym płyt offsetowych zapowiada zgrany duet, który mocnym krokiem wejdzie wspólnie w rok 2013, odpowiadając na rosnące wymogi rynku.

 

 

Na zdjęciu:

Jolanta Kurowiak (Reprograf SA) i Yasufumi Morimoto/Senior Vice President  (Fuji Film, Graphic Systems Division)

 

Prezes firmy Reprograf Jolanta Kurowiak tak komentuje ten fakt:

„ Zawsze dążyliśmy do tego, aby oferować klientom produkty najwyższej jakości  i dzięki temu cieszyć się  ich zadowoleniem oraz szacunkiem. Nasze portfolio przez lata ewaluowało. Badania rynku i przyszłych partnerów a także nasza intuicja doprowadziły do sytuacji, że historycznie patrząc każdy nasz nowy dostawca oferował dużo lepszy asortyment materiałów czy urządzeń i bardziej zaawansowane technologie niż poprzedni. Przez lata owocowało to rozkwitem firmy i  doprowadziło do wielkości jaką dzisiaj mamy. Dzisiaj oferujemy materiały i urządzenia do  offsetu,  opakowań zarówno w technologii offsetowej jak i fleksograficznej,  posiadamy pełen asortyment urządzeń dla introligartorni,  wielkiego formatu oraz druku cyfrowego na żądanie, druku książek i mailingu. Wszystko to spinają oprogramowania do zarządzania procesami poligraficznymi, jak i drukarnią.
Kierując się tą samą przez lata wypracowaną strategią rozwoju, postanowiliśmy rozpocząć współpracę z firmą Fujifilm Europe GmbH. W zakresie płyt offsetowych jest to obecnie producent najbardziej zaawansowanej technologii, o najlepszej  kondycji finansowej spośród światowych graczy  oraz posiadający najnowocześniejsze fabryki płyt na świecie.  Od naszych klientów wiemy, że ci, którzy raz spróbowali pracy na płytach Fujifilm niechętnie godzą się nawet na testy innych materiałów. Sami przekonali się, że jakości Fujifilm nie dorównuje żaden inny producent.
Jest to najlepszym dowodem słuszności naszego wyboru Fujifilm jako  przyszłego partnera”.

Opcje strony

do góry